تعمیر مبلمان و اتصالات مبلمان

مشکلات سازه ای مبلمان چوبی از سه چهت بررسی می شود :

جنس چوب ، نحوه قرار دادن آن و طرز استفاده آن می باشد .

تعمیر مبلمان زمانی اتفاق می افتد که بخشی شکسته و یا اتصالاتی پیچیده  گم شده باشد . ممکن است قسمتهایی از مبل از قبل بخوبی نصب نشده اند و با قطعه ی اتصال خود درگیر و به مرور شکست باشد . عملکرد مبلمان ارتباط مستقیم به جنس مواد بکار رفته در آن می باشد و مشکلاتی که در پی عملکرد آن پیش می آید می توان به عوامل ذکر شده مرتبط دانست هیچ چیز باندازه کیفیت مواد بکار رفته در ساخت مبلمان مهم نمی باشد . شما با چند تکنیک ساده در تعمیر مبل می توانید به مشکلات مبلمان خود رسیدگی کنید .

فریم های صندلی توسط اتصالات مورب و یا مفاصل چسبیده شده یا توسط بلوک های چسبی مثلثی به شکل متناسب نگه داشته می شود. اگر در اتصالات شلی و ناپایداری مشاهده کردید با چسب آن را تعمیر کنید و در صورت شکستگی تعویض قطعه ضروری می باشد.

بسیاری از مردم توافق دارند که مهمترین بخش صندلی بخش نشیمن آن می باشد پس تعمیر مبل را زمانی ضروری می بنند که این بخش فرسوده شده باشد

تمام انواع مبلمان چوبی دارای مشکلات ساختاری فردی خود هستند با کمی فکر و درایت شما می توانید با تعمیر جزئی صندلی و مبل چوبی خود بخوبی تا مدتها نگهداری کنید . در کارگاه رویه کوبی مبل آرمین ما با تعمیر مبل و تعویض قطعات از بین رفته شما را به این مهم می رسانیم .

 

ترجمه  و تنظیم توسط : SAYEHCO.IR

برچسب ها :
تعمیر مبلمان تعمیر مبل رویه کوبی رویه کوبی مبل تعمیرات مبل تعمیرات مبلمان رویه کوبی مبلمان