تعمیر صندلی چوبی

راه صحیح تعمیر محل نشستن صندلی شکسته

من اغلب تعمیرات مبلمان را در بسیاری کارگاه های تعمیر مبل می بینم که بقدری بد تعمیر شده اند نیاز دوباره به تعمیر در آنها ضروری می باشد.(  که بسیاری از کارهای تعمیر بد را از طریق فروشگاه من انجام می دهم و اغلب اوقات، مبلمان در اینجا تعمیر  است) همچنین مشاهده کرده که تعمیرات مبل را با لوازمی که مناسب این امر نیست از جمله : چسب و پیچ و نوار و ... انجام می دهند .

اینکه بگوییم کدام قسمت تعمیر مبل مشکل تر است کمی سخت است ولی هر کدام از تعمیر کاران مبل یک بخش کار را مشکل تر می دانند مثلا یکی معتقد است فرم دادن به چوب و رفع ایراد آن ، دیگری هم بخش رنگ کاری مبل و برخی دیگر رویه کوبی مبل را مشکل می دانند . البته برای تعمیرکار مبل حرفه ای کل فرآیند سرگرم کننده است و هر بخش این چالش لذت بخش می باشد .

اجازه بدهید برای شما دقیقا مشخص کنم برای یک صندلی درب و داغون چه اتفاقی می افتد تا دوبار نو و سالم شود . لازم به ذکر است که این روش تعمیر برای بسیاری از شکستگی های مبلمان و پایه های عقب و جلو صندلی می باشد . این روش یک روش جامع و در واقع قوی ترین روش در تعمیرات مبلمان می باشد .

برای یک کار تمیز در پایه شکسته صندلی ابتدا بخش شکسته شده را به خوبی برش داده و با چوب سالمی که بشکل پایه برش و شکل داده شده می چسبانیم . با کمک چند گیره پایه چسب خورده را به مدت چند ساعت در جایی بی حرکت نگه می داریم . بعد از اطمینان از محکم شدن بخش چسب خورده با سمباده بخوبی محل تلاقی را صافی می کنیم . مرحله رنگکاری و پیچ کردن پایه هم در آخر صورت می گیرد .

برچسب ها :
تعمیرات مبلمان تعمیر مبلمان تعمیر مبل پارچه مبلی نوسازی مبل رویه کوبی مبلمان پارچه مبل رویه کوبی