رویه کوبی مبل بدون هزینه در منزل

مبلمان مورد استفاده شما در منزل در بهترین شرایط از نظر جنس چوب ، کلاف و اسفنج و پارچه باشد با یک رویه کوبی خوب و مطمئن حدود ده سال بدون اذیت برای شما کار می کند . بعد از گذشت چندین سال شما احساس راحتی سابق را در ظمان نشستن نخواهید داشت . فنر های بکار رفته کمی جیر جیر می کند و فوم بخش نشیمن و گاه بخش تکیه گاه مبل کیفیت خود را از دست داده و فرو رفته است .

زمان تغییر و نوسازی مبل فرا رسیده است . در صورت بالا بودن کیفیت چوب و کلاف مبل و عدم آسیب جدی بروری چوب از تعمیر مبل صرف نظر کرده و تنها با یک رویه کوبی مبل حرفه ای جلای اولیه مبل را به آن باز می گردانیم .

اگر هیچ تخصی در زمینه رویه کوبی مبلمان ندارید ترجیحا کار را به کاردان بسپارید اما اگر کمی استعداد و تجربه در این مورد دارید خودتان دست به کار شوید .

در وهله اول توجه داشته باشید که آیا تمام مبلها دچار افت فوم و اسفنج شده اند و اینکه کیفیت پارچه مبلی در چه حد است .

اغلب دیده شده که تمام صندلی ها به یک اندازه فرسوده نشده اند پس شما همان هایی که نیاز مبرم دارند را احیا کنید و اگر رویه مبلی همچنان کیفیت خود را دارد از تعویض آن صرف نظر کنید . با در نظر گرفتن این نکات شما با هزینه ای پایین و کاری کم خودتان به نوسازی مبلمان کمک کرده اید و حتما لذت خواهید برد که با کمترین هزینه و زحمت سطح کیفی مبلمان خود را بالا برده اید .

برچسب ها :
رویه کوبی رویه کوبی مبل رویه کوبی مبلمان تعمیر مبل نوسازی مبل تعمیر مبلمان تعمیرات مبل تعمیرات مبلمان پارچه مبلی