تعیین هزینه رویه کوبی

عوامل موثر بر قیمت رویه کوبی

رویه کوب ماهر با توجه به سلامت کلاف و اسکلت مبل ، پارچه تشکها و پشتی‌ها، و در صورت نیاز فوم و فنرها را تعویض می‌کند و مبلمان نو می‌شود ، رویه کوبی مبل شامل همین مراحل ذکر شده می باشد . یک متخصص خبره رویه‌کوبی انواع پارچه مبلی را به خوبی می‌شناسد، خواص و کیفیت و قیمت فوم‌های متنوع را می‌داند و راهنمای خوبی برای مشتری است تا در انتخاب گزینه مناسب مشاوره دهد و تصمیم‌گیری‌ را برایش آسان‌تر سازد. رویه‌کوبی بهترین راه است برای نوکردن یک دست صندلی ناهارخوری قدیمی، یک کاناپه زه‌وار دررفته و یا مبل‌های قدیمی‌مان که دوست‌شان داریم و کلی خاطره ازشان هست و البته نمی‌خواهیم یا نمی‌توانیم فعلاعوض‌شان کنیم. یا چون دارای چوب با ارزش و آنتیک می باشد با تعمیر مبل و رفع شکستگی و خط و خش ها تازگی به آن می دهیم .

عوامل مختلفی بر روی هزینه رویه‌کوبی تاثیر می‌گذارند. که در اینجا به شرح آن می پردازیم .

محاسبه هزینه رویه‌کوبی مبل

هزینه رویه‌کوبی یک مبل در درجه اول به اندازه آن و جزییات طراحی‌اش دارد. بنابراین هر چه که مبل جزییات بیشتری داشته‌باشد هزینه هم بالاتر می‌رود. اندازه هم در ضخامت فوم تاثیرش را نشان‌می‌دهد و البته فشردگی کم و زیاد فوم تفاوت عمده‌ در کیفیت و قیمت را می‌سازد. البته نمی‌شود خدمات دیگری که برخی از شرکت‌ها علاوه بر کار اصلی ارائه‌می‌کنند را نادیده‌ گرفت. مثلا مشاوره رایگان با حمل و نقل و بازدید رایگان از این موارد هستند که حتما تاثیرش را روی قیمت نهایی نشان‌خواهند داد. در مجموع و با توجه به همه مواردی که با هم مرورکردیم هزینه پروژهایی رویه‌کوبی مبل که در رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین انجام‌شده‌اند با توجه به عوامل ذکر شده کاملا متفاوت است .

میزان کار

اینکه کل پروسه رویه‌کوبی چقدر کاربرده به وضوح بر قیمت تاثیرگذار است. اصلا منطقی نبود اگر هزینه رویه‌کوبی صندلی‌های ناهارخوری که کار کمتری نسبت به مبل و کاناپه می‌برد به همان میزان بالابود. در مورد صندلی‌ هم باز میزان کار تاثیرش را اینطور نشان‌می‌دهد که هزینه صندلی‌های پشتی‌دار از صندلی هایی که فقط بر روی نشیمن آن کار می شود بالاتر است .

برچسب ها :
رویه کوبی رویه کوبی مبلمان رویه کوبی مبل تعمیر مبل تعمیر مبلمان تعمیرات مبل تعمیرات مبلمان قیمت رویه کوبی هزینه رویه کوبی رویه کوب