نوسازی مبلمان با صرف هزینه پایین

یکی از مواردی که برای هر خانواده هزینه بسیار می تراشد تغییر دکوراسیون و بالاخص مبلمان می باشد . بهتر هست به جای اینکه پول زیادی برای خرید مبلمان جدید بدید، با کمی صرف وقت و هزینه ای به مراتب کمتر، ظاهر مبلمانتان رو تغییر دهید .

اولین کار اینکه که ساختار چوبی مبل رو بررسی کنید و اگر ارزش آن را داشت به تعمیر مبل دست بزنید . اگه دست های مبل و یا پایه های اونا دچار شکستگی و یا خراش شدن، از یک تعمیر کار مبل بخوایین، نمونه مشابه رو بسازه و تنها همون قسمت رو تعویض کنید.

میتونید با کمی هزینه، رنگ کاری مبل یا قسمت های چوبی مبل رو رنگ جدیدی بزنند. رنگ تازه، در چشم شما، مبل رو بسیار متفاوت از قبل میکند .

یکی از تأثیرگذارترین کارای دیگه، تغییر پارچه مبلی هست.

این کار اگرچه ممکنه هزینه بر باشه اما حتما از خرید یه دست میل جدید، هزینه کمتری داره و ضمناً به شما کمک میکنه با یک رویه کوبی خوب و تغییر رنگ پارچه، تغییراتی دیگه ای به خونه بدید و عملا فضای متفاوتی رو تجربه کنید. حتی میتونید طبق مدل های جدید، مبل های تکی رو با پارچه گلدار و سایر مبل ها رو با پارچه ساده بپوشونید. 

اگر هم براتون سخته مبل رو به کارگاه مبل سازی بدین و پارچه اونا را عوض کنید، از روکش های مبلی که در رنگ و طرح های مختلف در بازار هست استفاده کنید. روکش های مبلمان، خیلی ساده تر و کم زحمت تر از تغییر پارچه مبل هست.

راه حل دیگه برای نو کردن مبلمان منزل تغییر کوسن ها با توجه به تغییر پارچه مبل و دسته های مبل هست.

شما می تونید از یک رویه کوب مبل بخواهید چند دسته جدید که به سبک کلی مبلمان میخوره بهتون پیشنهاد بدهد. البته این شیوه برای مبل های استفاده میشود که دسته های مبل قابل جدا شدن هستند. مبل هایی با دسته های چوبی میتوانند تبدیل به مبل هایی با دسته هایی پارچه ای و نرم بشوند.

برچسب ها :
پارچه مبلی رنگ کاری مبل تعمیر مبل تعمیر مبلمان تعمیرات مبل تعمیرات مبلمان رویه کوبی رویه کوبی مبل رویه کوبی مبلمان