تعمیر مبلمان با پایه های سنگین

پایه های سایل چوبی و مبلمان سنگین بالاخص کابینت ها و کتابخانه ها در زمانی که جسم سنگین بروی آن و یا درون آنها قرار می گیرد متحمل فشار دو چندان خواهند شد و همیشه استرس اینکه مشکلی برای آنها در طی زمان ایجاد شود وجود دارد .

در محصولات چوبی قدیمی تر احتمال شکستگی در اثر لمس و فشار بالاتر است بخاطر همین تعمیرات مبلمان باید بشکل ساختاری انجام پذیرد . یعنی تعمیر از اسکلت و کلاف شروع شود .

شل شدن محل اتصالات

هر چرخ کوچک در پایه توسط یک میله فلزی به یک سوراخ در پایین پایه مجهز شده است . هنگامی که قطعه مبلمان حرکت می کند، فشار بر روی میله چرخ می تواند به چوب در اطراف آن آسیب برساند، سوراخ را بزرگتر کرده و چرخ را خم کند .

اگر آسیب خیلی جدی نباشد ، چرخک ها فقط می توانند سست باشند. اگر مشکل بیش از حد نادیده گرفته شده باشد، هنگامی که قطعه برداشته می شود یا ممکن است از بین برود، ممکن است چرخک بشکند اما هر دو مشکل را می توان حل کرد کافیست با یک تعمیر کار مبلمان ماهر صحبت کنید و مشکلات مبلمان خود را بازگو نمایید یا حتی از آنها درخواست کنید اشیا شما را بازدید نمایند در این صورت شما به بهترین وجه راهنمایی شده و وسایل خود را با یک سری مقاوم سازی و تعمیرات بشکل روز اول در اختیار داشته باشید .

 تعمیرات مبلمان و رویه کوبی آرمین در خدمت مشتریان گرامی جهت پاسخ گویی به سوالات ، بازدید و تعمیر مبلمان شما می باشد ....

برچسب ها :
تعمیر مبلمان تعمیر مبل تعمیرات مبل تعمیرات مبلمان رویه کوبی رویه کوبی مبل رویه کوبی مبلمان نوسازی مبلمان