بهترین رویه کوبی مبل در تهران

قبل از هر چیز میخواهیم کمی خودخواه باشیم ! رویه کوبی مبل آرمین یکی از بهترین مراکز تعمیرات مبل در تهران است و کیفیت کارهای ما خود بیانگر همه چیز است.

یافتن قیمت تعمیرات مبل

برای یافتن تقریبی قیمت تعمیر مبل خود ابتدا در گوگل جستجو کنید و چند شماره تلفن را یادداشت نمایید. البته ممکن است بتوانید با بسیاری از آنها از طریق پیامرسان های اینترنتی ارتباط داشته باشید !
قیمت های پیشنهادی توسط کارگاه های مبل را بررسی کنید و قیمتهای خیلی بالا و خیلی پایین را حذف کنید !

قیمت بسیار بالا برای تعمیرات مبل

این موضوع در بیشتر کارها از جمله رویه کوبی و تعمیرات مبل صادق است و آن اینکه

کارگاه هایی که تعداد زیادی کار در نوبت دارند و در شرایط عادی و زمان مناسب قادر به تعمیر مبل دیگری نیستند و معمولا قیمت های بالایی پیشنهاد میدهند. تیری در تاریکی !

قیمت های کم برای رویه کوبی

دقیقا بر عکس مطلب بالا کارگاه های مبل تازه کار یا کم کار برای جبران هزینه های کارگاه قیمت های کمی پیشنهاد میدهند که این موضوع بشدت بر روی کیفیت کار تاثیر میگذارد.

با توجه به مطالب بالا شما میتوانید به آسانی هزینه مناسب برای تعمیر مبل خود را بیابید و یک نکته کلیدی :
اگر قبل از رویت مبل قیمتی به شما پیشنهاد شد باید بدانید که این براورد چندان دقیق است و هر لحظه هنگام تعمیر مبل شما ممکن است با شما تماس گرفته شود و با یک پیشنهاد جدید شگفت زده شوید !

ینابراین کارگاه های مبل خوب معمولا ابتدا درخواست میکنند که تصاویر مبل خود را برای آنها ارسال نمایید و پس از برآورد قیمت اولیه و در هنگام بازدید هزینه تعمیر مبل را به شما اعلام میکنند.

خب تا اینجای کار از هزینه تعمیر مبل خود میتوانید آگاه شوید اما سایر موارد چطور !

برآورد متراژ پارچه مبلی

کارگاه های معتبر حتی در صورت برآورد اشتباه در محاسبه پارچه یا چرم مبل مقدار اضافه را به شما برمیگردانند یا برای شما کوسن میسازند.

خودتان هم میتوانید حدودا پارچه مبل را اندازه گیری کنید ، به هر ترتیب اگر حوصله این کار را ندارید از چند مرکز تعمیر مبل بخواهید تا اینکار را برای شما انجام دهند. معمولا در این زمینه اختلاف به اندازه اعلام قیمت نخواهد بود.

تضمین کیفیت کار

امروزه اکثر مشاغل و کسب و کارها دارای وب سایت هستند .بخصوص مراکز خدماتی
بنابراین شما میتوانید نمونه کارهای آنها را در وب سایت شان مشاهده کنید و یا حتی بخواهید تصاویر نمونه کارهای خود را برای شما ارسال نمایند.

مواظب باشید تصاویر خیلی فانتزی که توسط عکاسان حرفه ای گرفته شده است عموما مربوط به کارگاه های تعمیر مبل نمیباشد !

انتخاب پارچه مبلی

برخی از مراکز رویه کوبی مبل اقدام به فروش پارچه مبل با قیمتی پایین تر از بازار میکنند و این به دلیل صرفه جویی در زمان و مشتری مداری و کمی هم افزایش درآمد است !

بهتر است در انتخاب پارچه مبلی به نظرات و مشاوره متخصصین و تعمیرکاران توجه کنید. همیشه میتوانید پارچه مبل را خودتان تهیه کنید.

گشت و گذار در بازار پارچه مبلی و چانه زنی یکی از راه های کاهش هزینه رویه کوبی مبل است

رنگ کاری مبل

اگر علاوه بر رویه کوبی و تعمیر کلاف، مبل شما نیاز به رنگ کاری دارد و یا میخواهید مبل خود را رنگ دیگری بزنید اولا باید زمان بیشتری برای رویه کوبی مبل خود در نظر بگیرید و ثانیا هزینه بیشتری پرداخت کنید.

پیشنهاد میکنیم در این صورت مبل خود را به کارگاه هایی بسپارید که میتوانند رنگ کاری مبل هم انجام دهند.

با آرزوی موفقیت
مرکز تخصصی تعمیرات مبل آرمین

برچسب ها :
رویه کوبی خوب تعمیرات مبل بهترین رویه کوبی بهترین مرکز تعمیر مبل قیمت رویه کوبی هزینه رویه کوبی هزینه تعمیر مبل