مبل تختخواب شو

چرا باید سراغ مبلمان تختخواب شو برویم ؟

شما می توانید با خرید یک مبلمان تختخواب شو با کیفیت، نشیمنتان را به یک اتاق خواب مجهز تبدیل کنید! اگر جلوی تلویزیون خوابتان می برد و یا هنگام برخورد چشمانتان با صفحات کتاب خودتان را به خواب دعوت می کنید؛ شما به یک مبل تخت خواب شو نیاز دارید تا شما را از شر کابوس ها و درد های مفصلی نجاتتان دهد!

چه کسی قرار است از مبل تختخواب شو استفاده کند؟

عادات خواب و سطح سلامت شما موثر ترین عامل در انتخاب نوع مبلمان شماست. یک تخت خواب و صندلی نامتناسب با ویژگی های بدن شما می تواند آسیب های جدی به ستون فقرات و عضلاتتان بزند پس با توجه به ویژگی های جسمیتان مبلمان تهیه کنید.

مبل تخت شو را به چشم صندلی ببینیم یا تخت خواب؟

کدام مهم تر است! اینکه یک صندلی در نشیمنتان داشته باشید یا یک تخت خواب؟ باید بگویم پاسخ این پرسش به خود شما و عادات شما باز می گردد. اگر گاهی مهمان دارید و از اینکه مهمانتان روی زمین بخوابد ناراحتید، کاربری صندلی برایتان مهم تر است چون شما گاهی مهمان دارید! اما اگر تنها زندگی می کنید یا دانشجو هستید باید بگویم هردو کاربری برایتان مهم است و تختخواب بودنش را بیش تر دوست خواهید داشت و فکر نکنم هیچ وقت آن را به حالت صندلی باز گردانید! مگر اینکه پدر یا مادرتان را به آپارتمان دانشجوییتان دعوت کنید.

ویژگی های یک مبل تخت خواب شو را بدانید

مبلمان هایی با کاربری های چندگانه معجزه منازل و آپارتمان های کوچک هستند اما در هنگام خرید یک معجزه تختخواب شو برای نشیمنتان باید ویژگی های آن ها را بررسی کنید. قبل از هرچیز به زیبایی، رنگ و سبک مبلمان تختخواب شو دقت کنید. می دانید! مبلمان چیزی نیست که هرروز عوضش کنید پس باید همه جوره هم در قلب شما و هم در دکوراسیونتان بنشیند.

۱-مبلمان تخت خواب شو باید بی سروصدا باشد

مبل تختخواب شو باید بی سرو صدا باشد و تمامی اجزا تا شونده به راحتی کار کنند. بهتر است قبل از خرید در مغازه نمونه نمایشگاهی را چند بار باز و بسته کنید تا میزان سروصدایش دستتان بیاید. این یک راز است! نمونه ها مدت زیادی در نمایشگاه ها می مانند و فروخته نمی شوند پس افراد زیادی آن ها را باز و بسته کرده اند. اگر قصد خرید اینترنتی مبلمان تختخواب شو را دارید بهتر است با فروشنده تماس بگیرید و چند سوال در مورد گارانتی و قطعات قابل تعویض و حتی تعمیر مبل تختخواب شو بپرسید!

۲-مبلمان تختخواب شو باید محکم باشد

مهم ترین ویژگی یک مبلمان تخت خواب شو فریم محکم آن است. یک فریم محکم تضمین کننده طول عمر مبلمان شماست. چوب های جنگلی مانند کاج را امتحان کنید به نظرم یک مبلمان تختخواب شو چوبی هنوزهم جزو محبوب ترین هاست. از خرید مبلمان تختخواب شو با فریم های فلزی یا ترکیب چوب و فلز خودداری کنید. شما که نمی خواهید آلودگی صوتی درست کنید!

۳-مبلمان تختخواب شو باید سبک باشد

شما قرار نیست قهرمان پرورش اندام یا قویترین مرد جهان شوید! سبک ترین مبلمان تخت خواب شو را خریداری کنید تا هر شب سنگینی اش مانع از استفاده قابلیت تخت شو اش نشود.

قبل از خرید مبلمان تختخواب شو دست به متر شوید

قبل از خرید مبل تختخواب شو بهتر است فضای نشیمنتان را اندازه گیری کنید تا هنگام خرید بتوانید تصمیم بگیرید مبل تختخواب شو را با چه ابعادی خریداری کنید. قطعا فضایی که برای یک مبل تختخواب شو طولی نیاز دارید بیش تر از یک مبل تخت خواب شو عرضی است.خالی از لطف نیست که بگویم مبلمان های تختخواب شو با الگوی گسترش عرضی راحت تر به تخت تبدیمی شوند.

 

برچسب ها :
مبل تختخواب شو تعمیر مبل تعمیر مبلمان تعمیرات مبلمان تعمیرات مبل رویه کوبی رویه کوبی مبل رویه کوبی مبلمان پارچه مبلی