تعمیر مبل44361320
رویه کوبی و تعمیر مبل با قیمت مناسب در تهران

تعمیر مبل ال

تعمیر انواع مبل ال (L) ایرانی و خارجی با قیمت ارزان و مناسب و کیفیت بسیار بالا در حد مبل نو و حتی بهتر از روز اول. تعمیر مبل ال خود را به بهترین رویه کوبی و تعمیرات مبل تهران بسپارید !

همانطور که از نام این مبل مشخص است طراحی این مدل مبل برای قرار گرفتن کر گوشه یا کنج یک سالن مناسب است. در واقع مبل ال نوعی مبل راحتی است که حداقل فضای قابل استفاده را اشغال میکند و دقیقا به همین دلیل طرفداران زیادی را دارد. هر چند که شما میتوانید بر حسب دکوراسون مورد نظر تغییراتی را در چیدمان آن اعمال کنید.

مبل ال دقیقا به همان دلایل مبل راحتی هر از گاهی نیاز به تعمیر و بازسازی دارد.

ممکن است فوم آن اُفت کرده باشد یا پارچه آن آسیب دیده باشد و یا حتی پس از گذر زمان دچار انواع فرسودگی ها _ پارچه، کلاف، فوم و اسفنج، فنربندی و غیره ) شده باشد. تعمیر مبل ال آنرا دقیقا مثل روز اول زیبا و دوست داشتنی خواهد کرد.

کارگاه تعمیرات مبلمان آرمین با توانایی بسیار بالا و تجهیزات مدرن تعمیر مبل ال شما را با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه در اسرع وقت به شما تحویل خواهد داد.

خدمات تعمیر مبل L

  1. رویه کوبی انواع پارچه و چرم ( طبیعی و مصنوعی )
  2. تعمیر جزئی و کلی کلاف مبل
  3. تعویض فنر بندی و تسمه بندی بهتر از روز اول
  4. تعویض فوم، ابر و اسفنج با مرغوبترین جنس موجود در بازار
  5. رنگ کاری و طلا کاری بخشهای چوبی در صورت نیاز

اگر قصد تعمیر مبل ال خود را دارید، بهترین گزینه پیش روی شما تماس با کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین است. ما برای اعتماد شما عزیزان پاسخی ارزنده تدارک دیده ایم. با ما تماس بگیرید !

برچسب ها :

تعمیر مبل التعمیر مبل Lرویه کوبی مبل التعمیرات مبل التعمیر مبلتعمیرات مبلتعمیر مبلمان

تعمیر مبل فرحی

کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین - شمال ، غرب و شمال غرب تهران

تلفن تعمیر مبل - کلیک نمایید