تعمیر مبل44361320
رویه کوبی و تعمیر مبل با قیمت مناسب در تهران

رنگ کاری مبل

شاید شما هم با ما هم عقیده باشید که رنگ نقش ویژه ای در مبلمان و بطور کل در دکوراسیون دارد. اگر مبل شما دچار رنگ پریدگی شده است، اگر میخواهید رنگی دلخواه به مبل خود بزنید و اگر قصد دارید مبل قدیمی خود را به یک مبل شیک و جدید تبدیل کنید تمام چیزی که بدان احتیاج دارید تماس با متخصصین مبل آرمین است !

تغییر رنگ مبل

معمولا پس چند سال برخی از قسمتهای چوبی مبل ( بخصوص مبل استیل ) دچار رنک پریدگی میشود و یا ممکن است بر اثر سهل انگاری یا بازیگوشی بچه ها زخمی شود. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید رنگ مبل خود را تغییر دهید و یا مجددا رنگ نمایید مواردی که در بالا به آنها اشاره شد و همینطور ست نبودن رنگ مبل با دکوراسیون منزل از جمله این دلایل است.

رنگ کاری مبل قبل از رویه کوبی

کارگاه تعمیرات مبل آرمین با در اختیار داشتن اساتید مجرب رنگ کاری مبل ، بهترین و مناسبترین رنگ را منطبق با خواست و سلیقه شما اجرا خواهند کرد.

رنگ کاری مبل بجز در مواردی خاص قبل از رویه کوبی انجام میشود. در واقع اگر مبل شما به تعمیر و رنگ نیاز داشته باشد پس از شکافتن پارچه مبل و تعمیر اسکلت مبل ، کلاف مبل برای رنگ کاری آماده میشود.

خدمات رنگ کاری مبل آرمین

  • رنگ کاری مبل اداری و منزل
  • رنگ کاری ویترین و دکور
  • مبلمان اداری و میز تحریر
  • کمد و دراور میز توالت ، بوفه ، صنایع چوبی تزئینی
  • مبلمان اداری ، کتابخانه، صندلی ، میز تحریر ، میز نهار خوری و غیره

رنگ کاری مبل استیل

مبلمان استیل ( کلاسیک : فرحی، سلطنتی، فرانسوی و غیره ) دارای زیبایی فوقالعاده ای هستند اما گاهی یک ضربه ناخواسته منجر به رنگ پریدکی قسمتی از مبل میشود که میتوان آنرا بسادگی با لکه گیری برطرف کرد از طرفی ممکن است بخاطر تغییر دکوراسیون خانه یا محل کار خود نیاز به تغییر رنگ مبل خود داشته باشید. طلا کاری و رنگ کاری مبل استیل با کیفیت بینظیر در کارگاه تعمیر مبل آرمین توسط بهترین استادکاران رنگ کاری با قیمتی بسیار مناسب و ارزان انجام میشود. کافیست با ما تماس بگیرید.

برچسب ها :

رنگ کاری مبلرنگ مبلتغییر رنگ مبلرنگکاری صنایع چوبیرنگ کاری چوبرنگ طلایی مبلطلا کاری مبلطلا کاری مبلهزینه رنگ کاری مبل

تعمیر مبل راحتیتعمیر مبل تختخواب شو

کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین - شمال ، غرب و شمال غرب تهران

تلفن تعمیر مبل - کلیک نمایید