تعمیر مبل44361320
رویه کوبی و تعمیر مبل با قیمت مناسب در تهران

کاور مبل

قطعا هر وسیله ای که جنس و کیفیت خوب و مناسبی داشته باشد ، مدت طولانی تری عمر میکند. اما شرایط و نحوه نگهداری آن نیز در طول عمر آن موثر است. در این مطلب به شما میگوییم که چرا باید از کاور مبل استفاده کنید.

چرا از کاور مبل استفاده کنیم؟

آلودگی هوا و دوده ای به منازل نفوذ میکند و همچنین شیطنت و بازی بچه ها ، باعث میشود تا مبلمان منزلتان سریع تر چرک و کثیف شود. تمیز کردن و شست وشوی پارچه مبلی نیز برای مدتی میتواند ظاهر مبلمان شما را پاکیزه نشان دهد. اما راه حل مناسب تری نیز برای آن وجود دارد و آن استفاده از کاور یا پیراهن مبل میباشد.

انواع کاور مبل

کاور ژله ای (شیشه ای) مبل

کاور ژله ای یا ژلاتینی مبل ، ورقه هایی از جنس پلیمر pvc میباشد که بعد از اندازه گیری و الگوبرداری مبلمان برش داده میشوند و دورتا دور آن نواردوزی میشود. این نوع کاور ضد خش است و ایجاد حساسیت نمیکند. از آن جا که کاورهای ژلاتینی هوا را عبور نمیدهند ، نشستن بر روی آن موجب عرق کردن میشود.بنابراین این نوع کاور مناسب مبلمان استیل میباشد که استفاده کمتری از آن میشود.

کاور مبل ژلاتینی

کاور پارچه ای مبل

جنس کاورهای پارچه ای معمولا از پلی استر یا ترکیبی از نخ و پلی استر میباشد و در طرح و رنگ ها متنوعی دوخته میشود. این نوع کاور برای مبلمان راحتی که استفاده بیشتری از آن میشود بسیار مناسب است و قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی را دارند.

کاور مبل پارچه ای

کاور چرمی مبل

کاور چرمی مبلمان ، برای کسانی که طرفدار چرم هستند نیز دوخته میشود. برای دوختن کاور چرمی اغلب از چرم مصنوعی استفاده میشود. این نوع کاور در طرح و رنگ های متنوعی دوخته میشود و مناسب مبلمان راحتی به ویژه مبلمان ال میباشد.

پیراهن مبل

طراحی و دوخت کاور مبل

در بازار انواع کاور مبلمان موجود است و میتوانید آن را تهیه کنید. اما شاید بهتر باشد که کاور مبل با اندازه مناسب تری را تهیه نمایید. زیرا اندازه نبودن آن باعث میشود که کاور مبل زود پاره شود و یا دکوراسیون منزل را نا مرتب و شلوغ نشان دهد.

کارگاه دوخت کاور مبلمان آرمین ، دوزنده انواع کاور مبل برای مبلمان راحتی ، مبل ال ، سلطنتی و کلاسیک در طرح و رنگ های مورد نظر شما میباشد.

با اندازه گیری پهنا و ارتفاع هر مبل ، کاور مبلمان منزل شما با اندازه مناسب و کیفیت عالی توسط گارگاه دوخت کاور مبلمان آرمین دوخته خواهد شد.

هزینه دوخت کاور مبل

هزینه دوخت کاور مبل به عواملی همچون جنس و طرح کاور و همچنین تعداد و نوع مبلمان شما بستگی دارد. اما مطمئن باشید قیمت دوخت کاور مبلمان با توجه به کیفیت کار وجنس به کار رفته بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.


آیا میدانید هزینه حمل و نقل و باربری در کارگاه تعمیر مبل آرمین رایگان است ؟

برچسب ها :

کاور مبلپیراهن مبلکاور مبل استیلپیراهن مبل راحتیدوخت کاور مبلتعمیر مبلکاور مبل تهرانتعمیر مبل تهران

تعمیر مبل تختخواب شوتعمیر مبل یاتاش

کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین - شمال ، غرب و شمال غرب تهران

تلفن تعمیر مبل - کلیک نمایید