تعمیر مبل44361320
رویه کوبی و تعمیر مبل با قیمت مناسب در تهران

پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل یکی از پرطرافدارترین انواع پارچه های مبلمان بشمار میرود. و به دلیل زیبایی و سادگی هیچگاه از مد نمی افتد.

پارچه های مخمل دارای پرزهای نازک ، نرم و لطیف و متراکم میباشند. هر چه تراکم بافت پارچه مخمل بیشتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است . استفاده از پارچه مبلی مخمل برای مبلمان کلاسیک و کوسن بسیار مناسب است. پارچه های مخمل خود انواع مختلفی دارد مانند مخمل ابریشمی ، مخمل کتان ، مخمل پشمی و مخمل مصنوعی. پارچه مبلی مخمل ، معمولا تکرنگ میباشد اما مخمل طرح دار نیز وجود دارد.

نگهداری از مبلمان پارچه های مخمل کمی دشوار است. نور مستقیم آفتاب باعث رنگ پریدگی و استفاده دراز مدت از آن باعث ساییده شدن این پارچه میشود. بنابراین تشک های مبل را پس از مدتی پشت و رو کنید تا یک نقطه دچار ساییدگی و چروک نشود زیرا خط چروک روی پارچه های مخمل باقی خواهند ماند. همچنین میتوان از برس ها نرم لباس و یا مخمل استفاده کرد و در جهت کرک های پارچه آن را برس کشید.

تعمیرات مبل آرمین به دلیل آشنایی با بسیاری از فروشندگان پارچه مبل ، میتواند این نوع پارچه مبلی را با قیمت ارزان تر و مناسب تری از بازار برای شما تهیه نماید.

برچسب ها :

پارچه مبلی مخملپارچه مبلیمخملانواع پارچه مبلیخرید پارچه مبلیبهترین پارچه مبلی

پارچه مبلی ساتنپارچه مبلی جیر

کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین - شمال ، غرب و شمال غرب تهران

تلفن تعمیر مبل - کلیک نمایید