تعمیر مبل44361320
رویه کوبی و تعمیر مبل با قیمت مناسب در تهران

تعمیر مبل یاتاش

رویه کوبی و تعمیر مبل یاتاش با کیفیت ممتاز و در حد مبل نو توسط استادکاران و متخصصین تعمیرات مبل ترکیه ای با قیمت ارزان و مناسب.

یاتاش به عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید مبلمان در کشورمان است که مورد استقبال بخش قابل توجهی از هموطنان عزیز قرار گرفته است. مبل یاتاش به علت کیفیت خوب و همچنین طراحی زیبا نسبت به مبلمان تولیدی در داخل ( و در کلاس خود ) قیمت بالاتری دارد.

با توجه به حضور فعال چنیدین ساله این برند در کشور اخیر برخی از مبل های خریداری شده توسط مشتریان برای تعمیر به کارگاه های رویه کوبی سپرده میشود.

لازم به توضیح است که تعمیر مبل یاتاش نیازمند تجربه فراوان و آشنایی با محصولات آن است. در غیر اینصورت مبل تعمیر شده کیفیت و زیبایی مورد نظر را نخواهد داشت و احتمالا پس از مدتی مجبور به رویه کوبی مجدد آن خواهید بود. بنابراین توصیه میکنیم که تعمیر مبل یاتاش خود را به متخصصین اینکار بسپارید.

رویه کوبی مبل یاتاش

ظرافت در طراحی مبل یاتاش کا اغلب از دید پنهان است یکی از دشواری های کار تعمیرکاران است. الگوی دقیق پارچه مبل و همینطور مهارت در رویه کوبی از جمله مواردی است که باعث میشود تعمیر مبل خوب از کار در آید. تعمیرات مبل آرمین یکی از کارگاه های بسیار معتبر در زمینه تعمیرات مبلمان است که میتوانید برای رویه کوبی و تعمیر مبل یاتاش خود روی آن حساب باز کنید.

  • رویه کوبی پارچه و چرم روی کلاف و اسکلت مبل
  • تعویض فوم، ابر، اسفنج و غیره
  • مرمت اسکلت مبل یاتاش در صورت آسیب دیدگی
  • رنگ کاری و طلا کاری قسمتهای چوبی مبل بسته به مدل
  • باربری و حمل رایگان مبلمان

برای تعمیر مبل یاتاش خود میتوانید با شماره تلفنهای تعمیرات مبل آرمین تماس حاصل نمایید و یا تصاویر مبل خود را از طریق واتس آپ ارسال نمایید.

برچسب ها :

تعمیر مبل یاتاشتعمیر مبل در تهرانتعمیرات مبل یاتاشتعمیر مبل ترکرویه کوبی مبلتعمیرات مبل یاتاشتعمیر مبل خارجیرویه کوبی

کاور مبلتعمیر مبل فرحی

کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبل آرمین - شمال ، غرب و شمال غرب تهران

تلفن تعمیر مبل - کلیک نمایید